Pracovník/-ice ve výrobě potravin - obsluha narážky (Kozomín)

Do fungujícího týmu masné výroby hledáme šikovnou osobu k obsluze narážecího stroje.

Voní Vám uzené maso, chcete být u toho, když se vyrábí skutečně kvalitní masné výrobky?
Máte rádi práci, kde se úkoly v průběhu týdne opakují?

Pokud jste v obou případech odpověděli "ano", nejspíše hledáme právě Vás.

Jak si Vás představujeme?

Rádi bychom náš tým v masné výrobě posílili o spolehlivou a manuálně zručnou osobu. Práci lépe zvládají ženy, ale rádi dáme prostor i muži - kolektiv masné výroby je smíšený. Máte-li již předchozí zkušenost s masnou výrobou a nejlépe s prací na narážecím stroji, je to velká výhoda, ale nikoliv nutnost. Vše potřebné Vás v rámci zaškolení naučíme. Nezbytným předpokladem je platný zdravotní průkaz.

Co Vás čeká?

- pracovní doba pondělí - pátek 5:00 - 15:00, v tomto časovém rozpětí se umíme přizpůsobit Vašim časovým možnostem

- příprava surovin a obalů dle rozpisu výroby, plnění do obalů, ukládání hotových výrobků

Co nabízíme?

- příjemný kolektiv a moderní stroje

- stabilní zázemí silné firmy

- jistotu pravidelného příjmu

- za dobře odvedenou práci adekvátní odměnu

- po zkušební době stravenky

- nákupy za zvýhodněné ceny

Kontaktní formulář pro zájemce o pozici

Více informací