Prodavač/ka maso-uzeniny Lovosice - NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK!

Do fungujícího týmu prodejny maso-uzeniny hledáme milou a šikovnou osobu (muže či ženu) na pozici prodavač/ka

Baví Vás každodenní kontakt se zákazníky?
Máte rádi kvalitu a rádi ji nabízíte?

Zajímá Vás obchod?

Pokud jste třikrát odpověděli "ano", nejspíše hledáme právě Vás.

Jak si Vás představujeme?

Rádi bychom náš tým v Lovosicích (prodejna v ulici 8. května) ulici posílili o komunikativní, spolehlivou osobu. Vyznáte-li se v mase/uzeninách a máte-li předchozí zkušenost s maloobchodním prodejem, je to velká výhoda, ale nikoliv nutnost. Vše potřebné Vás v rámci zaškolení naučíme. Nezbytným předpokladem je platný zdravotní průkaz.

Co Vás čeká?

- práce na směny ranní/odpolední, v sobotu pouze ranní směna

- ráno převzetí zboží od řidiče, uložení do pultů, označení cenovkami, prodej zboží a jeho doplňování. Večer úklid pultů a prodejny.

Co nabízíme?

- NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 15.000 Kč :-)!

- práci na HPP

- příjemný kolektiv

- stabilní zázemí silné firmy

- jistotu pravidelného příjmu

- za dobře odvedenou práci adekvátní odměnu

- po zkušební době stravenky a příspěvek na údržbu oděvu

- nákupy za zvýhodněné ceny

Kontaktní formulář pro zájemce o pozici

Více informací