Prodavač/ka maso-uzeniny - Praha Suchdol

Do fungujícího týmu prodejny maso-uzeniny na Suchdole hledáme uchazeče o pracovní pozici prodavač/ka.

Rádi bychom náš tým, v bezprostřední blízkostí České zemědělské univerzity, posílili o komunikativní a spolehlivou osobu.

Koho hledáme?

  • Orientujete se v mase a masných výrobcích
  • Máte prozákaznický přístup a úsměv na tváři
  • Jste ochotni rozšiřovat své znalosti v oblasti masa a uzenin a rozvíjet své prodejní schopnosti
  • Zkušenosti z prodeje masa a uzenin jsou vítány

Co Vás čeká?

  • Vystavování a příprava zboží k prodeji do chladících pultů
  • Příprava tepelně upravovaných jídel, tzv. teplý pult
  • Kontrola expirace zboží a označování cenou
  • Prodej zákazníkům, aktivní nabídka zboží a doplňkový prodej
  • Práce s ceninami
  • Udržování čistoty prodejny

Co nabízíme?

  • Práce v úzkém kolektivu
  • Vedení společnosti, které vás podrží za každé situace, na dosah ruky
  • Smlouvu na HPP
  • Pravidelnou pracovní dobu
  • Ctíme státní svátky a dny pracovního volna
  • Stabilní zázemí české firmy
  • Jistotu pravidelného příjmu
  • Kvartální prémie
  • Nákupy masa a uzenin za zvýhodněné ceny
  • Odměny k narozeninám i pracovním výročím
  • Po zkušební době stravenky
  • Příspěvek na údržbu pracovní uniformy

Přihlašte se na prohlídku

Kontakt
Personální oddělení
Tel.:+420 605 295 155
Kontaktní formulář pro zájemce o pozici

Více informací